One potrzebują Twojej miłości i wsparcia! Docenią każdy Twój dobry gest i będą Ci wdzięczne za każde uczucie jakim je obdarzysz!

Psy do adopcji


Elvis

Kategoria: Psy do adopcji > Elvis

Zdjęcia

Opis

Elvis to żywiołowy, ciekawy świata piesek, który za kratami schroniskowego boksu wciąż czeka na swojego człowieka. W Orzechowcach pojawił się w okresie wakacyjnym. Być może, jak wiele innych psów, jest ofiarą bezwzględnych właścicieli którzy jadąc na urlop, bez wahania pozbywają się ,,zbędnego balastu”. Jedno jest pewne. Trzeba pomóc Elvisowi wyjść zza krat, aby mógł cieszyć się życiem, na jakie zasługuje każdy pies. Egzystencję w schronisku komplikuje Elvisowi jego umiejętność przeskakiwania przez ogrodzenie. W związku z tym nie jest wypuszczany na wybieg. Jedynie w weekendy Elvis jest wyprowadzany przez wolontariuszy. Podczas spaceru ładnie chodzi na smyczy i jest wtedy najszczęśliwszym psem pod słońcem. Niestety radość mija, gdy trzeba wrócić do boksu i czekać, bardzo długo czekać na następny spacer.
Elvis przyciąga uwagę specyficzną urodą - pyszczek przypominający troszkę owczarka niemieckiego, puszysty ogon i te śmieszne, sterczące, stykające się ze sobą uszy.
 
Jest to niewątpliwie pies dla osób aktywnych, które mogą poświęcić mu trochę czasu, aby zaspokoić jego "apetyt na życie".
 
UWAGA ! - Elvis nie akceptuje innych psów.
 
Chciałbyś wesprzeć Elvisa i inne schroniskowe zwierzęta dowolną kwotą?
 
Prosimy o wpłaty na konto schroniska:
 
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach
37-712 Orzechowce 3
 
Getin Noble Bank
Nr konta : 19 1560 0013 2180 9456 5000 0001
 
Kod BIC (SWIFT) GBGCPLPK
IBAN: PL 19 1560 0013 2180 9456 5000 0001
 

Dane informacyjne

Data dodania:2014-08-11
Płeć:samiec
Wiek:12 lat
Wielkość:duży
Kastracja / Sterylizacja:nie