One potrzebują Twojej miłości i wsparcia! Docenią każdy Twój dobry gest i będą Ci wdzięczne za każde uczucie jakim je obdarzysz!

Psy do adopcji


Agrest

Kategoria: Psy do adopcji > Agrest

Zdjęcia

Opis

Pies o nietypowej urodzie i specyficznym charakterze - gdy jest w boksie, za wszelką cenę próbuje głośnym szczekaniem odstraszyć ludzi, wygląda na "groźnego"... ludzie ze strachem i zgorszeniem przechodzą dalej. Szkoda, że nikt z nich nie zainteresuje się, jakim psem jest Agrest, gdy tylko kogoś pozna i opuści boks... Prawda jest taka, że Agrest spędził w schronisku już ładne parę lat, wygląda jakby odzwyczaił się od ludzi. Na spacerze jest spokojny, pochłania wszystkimi zmysłami co tylko znajdzie się w jego zasięgu... bacznie obserwuje każdy nasz ruch, delikatnie daje się pogłaskać... już jest dobrze - z "groźnego psa" przemienia się w chodzącą łagodność. Wystarczy poświęcić mu odrobinę czasu i chęci. Niestety Agrest traci wzrok...
 
Aktualizacja 21.07.2017:

Agrest to niewidomy, kilkunastoletni pies średniej wielkości. W schronisku spędził wiele długich samotnych lat.
Mimo, że Agrest nie widzi, bardzo lubi spacery. Kiedy może opuścić boks i spędzić z człowiekiem trochę czasu, jest szczęśliwy. Na spacerze wszystko obwąchuje, jest ciekawy świata. Niestety potem znów wraca za kraty...

Stara się zachowywać czystość w boksie, więc w domu najprawdopodobniej byłoby tak samo. Ze względu na to, że nie widzi i trzeba być wobec niego cierpliwym i delikatnym, szukamy domu bez małych dzieci.

Agrest nie jest już młody i nie zostało mu dużo czasu. Czy zdąży przekonać się czym jest rodzina i kochający człowiek? Czy nie będzie musiał odchodzić samotnie jak wiele schroniskowych psów? Czy zdąży do domu?
 
 
Chciałbyś wesprzeć Agresta i inne schroniskowe zwierzęta dowolną kwotą?
 
Prosimy o wpłaty na konto schroniska:
 
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach
37-712 Orzechowce 3
 
Getin Noble Bank
Nr konta : 19 1560 0013 2180 9456 5000 0001
 
Kod BIC (SWIFT) GBGCPLPK
IBAN: PL 19 1560 0013 2180 9456 5000 0001

Dane informacyjne

Data dodania:2010-11-11
Płeć:samiec
Wiek:12 lat
Wielkość:średni
Kastracja / Sterylizacja:nie