One potrzebują Twojej miłości i wsparcia! Docenią każdy Twój dobry gest i będą Ci wdzięczne za każde uczucie jakim je obdarzysz!

TM


Gilbert

Kategoria: TM > Gilbert

Zdjęcia

Opis

Gdy Gilbert trafił do schroniska był młodym psem, o atletycznej budowie. Było to w 2011 roku, a Gilbert miał wówczas około 3 lata. 
 
Gilbert wciąż jest fantastycznym psem, który bardzo przywiązuje się do ludzi. Nie wykazuje żadnej agresji w stosunku do człowieka, a wręcz przeciwnie, ufa mu bezgranicznie i wpatruje się w niego jak w obrazek. To idealny pies dla aktywnego człowieka, który tak jak Gilbert lubi spacery i ruch oraz różne eskapady, bo mimo, że Gilbert ma już około 8 lat jest bardzo żywiołowy oraz aktywny. Gilbert jest nieszczęśliwy gdy po spacerze zamyka się go w boksie, wówczas żałośnie wyje i gryzie metalowe kraty.
 
Najlepiej byłoby gdyby Gilbert trafił do domu gdzie nie ma innych psów, choć są takie psy w schronisku, z którymi się dogaduje i które toleruje, ale to typowy dominant i w kontaktach z innymi psami może dochodzić do pewnych zgrzytów.
 
Gilbert przeszedł podstawowe szkolenie, wykonuje komendy, jest bardzo inteligentny. Gdy pozna się go bliżej serce człowiekowi krwawi na myśl, że taki wspaniały przyjaciel wciąż tkwi w schronisku i cierpi tam z powodu samotności.
 
Nie pozwólmy, aby Gilbert stracił szansę na dom i przyjaciela do końca życia. Dlatego zmobilizujmy siły w znalezieniu mu szczęśliwej przystani i domowego ciepła. Ten psiak czeka w schronisku już ponad 4 lata na swojego przyszłego towarzysza zabaw i przyjaciela na dobre i na złe, na przyjaciela takiego na zawsze! 
 
Może czytając w tym momencie jego historię zastanawiasz się czy to nie Ty czekałeś właśnie na takiego psa i może to właśnie Wy jesteście sobie przeznaczeni...
 
Chciałbyś wesprzeć DGilberta i inne schroniskowe zwierzęta dowolną kwotą?
 
Prosimy o wpłaty na konto schroniska:
 
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach
37-712 Orzechowce 3
 
Getin Noble Bank
Nr konta : 19 1560 0013 2180 9456 5000 0001
 
Kod BIC (SWIFT) GBGCPLPK
IBAN: PL 19 1560 0013 2180 9456 5000 0001
 

Dane informacyjne

Data dodania:2011-04-23
Płeć:samiec
Wiek:8 lat
Wielkość:średni
Kastracja / Sterylizacja:tak