One potrzebują Twojej miłości i wsparcia! Docenią każdy Twój dobry gest i będą Ci wdzięczne za każde uczucie jakim je obdarzysz!

Koncert zespołu 4decAdes


Zapraszamy Was na wyjątkowy koncert charytatywny rockowego zespołu 4decAdes, z którego dochód w całości będzie przeznaczony dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach.

https://www.facebook.com/events/125229111387259/?fref=ts

3 czerwca 2017, godzina 19.00
Klub Niedźwiadek - Przemyśl

Wstęp: 5 zł


Uczestników koncertu prosimy również o karmę suchą i mokrą dla psów i kotów oraz akcesoria dla zwierząt (smycze, obroże, żwirek, itp.)

Zespół 4decAdes - skład zespołu:

* Jacek Świętochowski - klawisze
* Paweł Pajda - gitara
* Dawid Osieczko - bas
* Marek Ryniak - perkusja
* Magda - wokal


Troszkę informacji o zespole:


Powstał tak naprawdę niedawno, a jego członków połączyła przede wszystkim miłość do muzyki i przypadkowe spotkania. Założycielem zespołu jest Paweł Pajda, który jest także autorem większości kompozycji. W całym repertuarze zespołu jest tylko jeden cover, reszta to autorskie numery.

Trudno scharakteryzować rodzaj muzyki grany przez 4decAdes. Najbliżej jej chyba do rocka. Ale przede wszystkim jest to połączenie pięciu różnych muzycznych gustów i stylów, jakie prezentują jego członkowie - wychowani na muzyce z czterech różnych dekad. 4/5 zespołu mieszka w Przemyślu, a 1/5 w Krakowie, jednak na próby spotykają się regularnie.

Cały zespół ogromnie cieszy się z możliwości zagrania po raz pierwszy dla Orzechowskich zwierzaków:)

Najwierniejszym fanem zespołu jest 15-letni grzywacz chiński adoptowany ze schroniska (w Białymstoku) dwa lata temu. Jest on pomysłodawcą koncertu ;)