One potrzebują Twojej miłości i wsparcia! Docenią każdy Twój dobry gest i będą Ci wdzięczne za każde uczucie jakim je obdarzysz!

Zumbowe pożegnanie lata


Macie już plany na piątkowy wieczór? Jeśli nie to gorąco zapraszamy do Bowling Club JAPA w Przemyślu na "Zumbowe pożegnanie lata".

Wy możecie się dobrze bawić a podopieczni Schroniska w Orzechowcach zyskać pomoc :) Czy wiecie, że przebywa tam 130 psów i 80 kociaków, że wykarmienie i zapewnienie odpowiedniej opieki ponad 200 zwierzakom to ogromny wysiłek dla takiego schroniska?


Podczas imprezy odbędzie się zbiórka dla naszego schroniska. Otwórzmy swoje serduszka i wesprzyjmy razem nasze Schronisko.

Na tym tanecznym spotkaniu odbędzie się również zbiórka organizowana przez Stowarzyszenie Kudłate Serce każdy grosik zebrany w tym dniu zostanie przekazany dla Schroniska. Wiemy, że ciężko przynieść worek z karmą więc zawsze jest alternatywa by wrzucić coś do puszki.


Zbliża się zima, najtrudniejszy czas dla tych wszystkich opuszczonych milusińskich. Czekamy na Was i wierzymy że Wspólnie razem możemy bardzo dużo zdziałać. A ze swojej strony gwarantujemy Wam cudowną moc Zumby i niezapomniane wrażenia taneczne przy muzyce Latino.


Podarować możecie:
- karmę suchą i mokrą dla psów
- karmę suchą i mokrą dla kotów
- żwirek dla kotów
- smycze i obróżki
- legowiska
- zabawki


Będziemy wdzięczni za każdą pomoc, do zobaczenia! :)