One potrzebują Twojej miłości i wsparcia! Docenią każdy Twój dobry gest i będą Ci wdzięczne za każde uczucie jakim je obdarzysz!

Konkurs - Zwierzęta czują


Przed nami III Powiatowy Konkurs "Zwierzęta czują". Tym razem jego głównym organizatorem jest Stowarzyszenie "Kudłate serce". Liczymy na tak duże zainteresowanie uczniów, jak w latach poprzednich i na równie wysoki poziom występów i prac.

 

Stosunek do zwierząt jest miarą człowieczeństwa. Niestety w dzisiejszym świecie, w którym wartości materialne biorą górę nad uczuciami, bardzo często zapominamy o naszych braciach mniejszych. Ludzka bezduszność, a czasem nawet zwykła bezmyślność powodują, że schroniska dla zwierząt zapełniają się setkami niechcianych istnień. Tak jednak być nie musi. Psie czy kocie oczy mogą na nowo rozbłysnąć blaskiem nadziei i radości, jeśli na ich drodze staną ludzie wrażliwi, gotowi do niesienia pomocy.

W ideę tej właśnie pomocy wpisuje się konkurs „Zwierzęta Czują”, który będzie organizowany cyklicznie z okazji Światowego Dnia Zwierząt.•  Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie „Kudłate serce”, współorganizatorem Szkoła Podstawowa nr 4 w  Przemyślu oraz Biblioteka Publiczna im. I. Krasickiego w Przemyślu.

•  Patronat nad konkursem objął Kierownik Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach.
•  Patronat medialny objął ogólnopolski  miesięcznik „Kocie sprawy” oraz Portal pies.pl
•  Partnerzy: Przychodnia Weterynaryjna Centrum Małych Zwierząt M&P Barket oraz Viva! Akcja dla Zwierząt!

Na zgłoszenia czekamy do 8 października.

Regulamin: http://kudlate-serce.pl/konkurs-zwierzeta-czuja/