One potrzebują Twojej miłości i wsparcia! Docenią każdy Twój dobry gest i będą Ci wdzięczne za każde uczucie jakim je obdarzysz!

Pozdrowienia od Dzikiej


Dzika przesyła pozdrowienia... ;)


„Już ponad miesiąc Dzika jest w nowym domu więc chyba czas na relację.


Dzika została bardzo dobrze przyjęta przez czworonożnych domowników, czyli Maksia i Lusię, została również zaakceptowana przez zaprzyjaźnioną z nami, wolno żyjącą osiedlową kotkę. :)


Dzika jest idealnym psem! Pod nieobecność człowieka nie szczeka, nie wyje, nie niszczy, załatwia się tylko na zewnątrz. Jest przyjaźnie nastawiona do wszystkich psów, akceptuje koty. Na spacerze dotrzymuje kroku młodszym od siebie – obwąchuje, kopie dołki, cierpliwie czeka aż nakarmimy kotkę, :) obsikuje te same miejsca co Maksiu i tarza się w tych samych „perfumach” co Lusia, jakby chciała pokazać nowej rodzince, że „równa z niej babka”. :) Po spacerze dostaje miseczkę pysznego jedzonka, na widok którego wykonuje taniec radości (bo Dzika jest wielkim łakomczuchem :) ) potem idzie na swoje posłanko i ...psa nie ma. :)


W samochodzie jest bardzo spokojna i grzecznie leży w jednym miejscu, u lekarza cierpliwie znosi różne zabiegi. Dzika jest głucha, ale bez problemu porozumiewamy się bez słów.
Dzika jest autorytetem dla młodziutkiej Lusi.


Dzika ma ok. 10 lat, z tego prawie 8 lat spędziła w schronisku a zachowuje się tak, jak gdyby od urodzenia mieszkała z człowiekiem.”