One potrzebują Twojej miłości i wsparcia! Docenią każdy Twój dobry gest i będą Ci wdzięczne za każde uczucie jakim je obdarzysz!

Wizyta Prezydenta w Schronisku


Wczoraj nasze Schronisko odwiedził Prezydent Miasta Przemyśla, pan Robert Choma. Prezydent spędził czas z naszymi bezcennymi podopiecznymi, znanymi mu z poprzednich wizyt ale też przybyłymi do nas niedawno. Była to też kolejna okazja przedstawić Prezydentowi naszą pracę, zmiany jakich dokonujemy aby zapewnić jak najlepsze warunki bytowania naszym podopiecznym ale również bieżące potrzeby i plany na przyszłość. Dziękujemy za zrozumienie i liczymy, że dzięki dalszemu wsparciu tego zwierzolubnego włodarza Przemyśla będziemy mogli zrealizować nasze zamierzenia jak i poradzić sobie z wieloma bieżącymi problemami.

Tak swoją wizytę opisał pan Prezydent na swoim profilu:

"Rozbrykany i trudny do ogarnięcia Bubu, niedowidzący staruszek Rocky, wesoły Foxtrot - to zaledwie kilka psów z blisko 140 znajdujących się teraz w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt. Do tego dochodzi jeszcze około 80 kotów. I chociaż kierownik Schroniska wraz z pracownikami zapewnia im jak najlepszą opiekę i pomoc weterynaryjną, to w dalszym ciągu miejmy świadomość, że to nie jest miejsce gdzie te zwierzęta powinny trafić. Ufnych przyjaciół się nie porzuca... Robimy wszystko, żeby jeszcze poprawić warunki, w których przebywają zwierzęta i pracownicy schroniska. W tym roku na zaplanowane w schronisku inwestycje wydamy 100 tys. zł."