One potrzebują Twojej miłości i wsparcia! Docenią każdy Twój dobry gest i będą Ci wdzięczne za każde uczucie jakim je obdarzysz!

Środki przeciw kleszczom i pchłom od Zoetis


"Controline dla schronisk", to wyjątkowy program, który ma na celu zwrócenie uwagi na to, jak ważna jest pomoc bezdomnym zwierzętom. Ma za zadanie wsparcie schronisk i wolontariuszy w całej Polsce. Firma Zoetis, przekazała dla schronisk uczestniczących w akcji preparaty Controline, zabezpieczające przeciwko pchłom i kleszczom. Miesięcznik "Cztery łapy" jest partnerem medialnym akcji Controline dla Schronisk.

 

Dzisiaj otrzymaliśmy środki przeciw pchłom i kleszczom a ponadto Firma ZOETIS postanowiła wzbogacić pakiet podarunkowy, dołączając do Controline opakowania pasty do odrobaczania BANMINT dla kotów i psów!!!

Otrzymane środki są przeznaczone dla psów różnej wagi (małe, średnie, duże i badzo duże) oraz dla kotów. W sumie podarowano nam preparaty umożliwiające odpchlenie 150 psów i 60 kotów oraz bieżące odrobaczenie całego schroniska.

 

Serdecznie dziękujemy w imieniu naszych podopiecznych: Firmie Zoetis oraz miesięcznikowi "Cztery łapy", który patronował akcji ale też rozreklamował nasze Schronisko i podopiecznych ciekawym wywiadem z naszym Kierownikiem :)