One potrzebują Twojej miłości i wsparcia! Docenią każdy Twój dobry gest i będą Ci wdzięczne za każde uczucie jakim je obdarzysz!

Psy adoptowane


Dixi

Kategoria: Psy adoptowane > Dixi

Zdjęcia

Opis

Data dodania: 2017-06-22. Młoda sunia, przywieziona do nas z Jarosławia. Była bardzo zaniedbana, zaświerzbiona, z problemami skórnymi dlatego zanim do nas trafiła przebywała kilka tygodni w lecznicy.

Zanim powiesz, że jest brzydka... Przeczytaj jej historię i po prostu pokochaj...


Dixi to ok 4 miesięczne psie dziecko, które w swoim krótkim życiu doznało już wiele zła.
Z relacji wolontariuszki wiemy, że ona i jej siostra urodziły się „w bezdomności” - jej mama przez długi czas błąkała się po Jarosławiu, głodna i zaniedbana.


Pewne dobre osoby złapały mamę razem z dwoma szczeniakami, zawiozły do lecznicy. Mama została wysterylizowana (trafiła do domu tymczasowego, gdzie ciągle czeka na dom), drugi szczeniak znalazł dom. Dlaczego więc Dixi nadal jest bezdomna?


Mamy odpowiedź: nikt nie chciał chorej suczki, która straciła sierść i wyglądała nieatrakcyjnie dla potencjalnego opiekuna.

Malutka przebywała w lecznicy ok 2 tygodnie, była leczona na choroby skórne które dopadły ją podczas gdy tułała się jeszcze po jarosławkich polach.

Bardzo Was prosimy, nie zrażajcie się jej obecnym wyglądem. Sierść odrośnie, z brzydkiego kaczątka zrobi się piękny łabędź.

Suczka będzie średniej wielkości. Potrzebuje spokojnego domu, w którym pozna prawdziwe i szczęśliwe życie, poczuje się bezpiecznie.

 

Aktualizacja 3.07.2017:

Ta krucha istotka to jeden z najbardziej przerażonych psów, jakie obecnie mamy pod opieką :(
Dixi ma już prawie 5 miesięcy, w naszym schronisku przebywa od 22 czerwca.
Niestety od tamtej pory nikt nie chciał dać jej domu, nikogo nie wzruszyło to zagubione, psie dziecko.

Dziś wolontariuszka poświęciła jej trochę czasu - były "rozmowy", było głaskanie. Było też delikatne drapanie, Dixi chyba sprawiało ono przyjemność bo wtedy na chwilkę się rozluźniła :)
Sunia jest bardzo ostrożna w kontakcie z człowiekiem, najchętniej wycofałaby się w ciemny kąt boksu ale wiemy, że nie możemy do tego dopuścić bo to bezbronne dziecko zasługuje na cudowny dom.

Szukamy dla Dixi spokojnego domu i opiekuna, który oprócz dużych pokładów miłości będzie miał także sporo cierpliwości, dobrych chęci i czasu, który poświęci na to, by nauczyć naszą podopieczną nowego życia. Wierzymy, że wspólnymi siłami uda się to osiągnąć.

Adoptowana: 26.07.2017

Chcecie pomóc Dixi lub innym naszym zwierzakom?

Prosimy o wpłaty na nasze konto:

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach
37-712 Orzechowce 3

Getin Noble Bank
Nr konta : 19 1560 0013 2180 9456 5000 0001

Kod BIC (SWIFT) GBGCPLPK
IBAN: PL 19 1560 0013 2180 9456 5000 0001

Dane informacyjne

Data dodania:2017-07-26
Płeć:suczka
Wiek:ok. 4 miesięcy
Wielkość:mała
Kastracja / Sterylizacja: