One potrzebują Twojej miłości i wsparcia! Docenią każdy Twój dobry gest i będą Ci wdzięczne za każde uczucie jakim je obdarzysz!

1,5% dla Schroniska


Drodzy zwierzolubni przyjaciele! Z radością informujemy, że Stowarzyszenie “Kudłate serce” uzyskało możliwość pozyskiwania 1,5% podatku dochodowego na rzecz OPP. Zapamiętajcie nasz KRS, który powinniście wpisać w swoich zeznaniach podatkowych:

 

KRS: 0000644790

 

 

Inicjując powstanie tego Stowarzyszenia postawiłem na przyjaciół, ludzi pomysłowych, którzy bezinteresownie i z wielkim zapałem angażowali się w realizację wielu form wsparcia naszego Schroniska. Wspierając "Kudłate serce" macie pewność, że każda złotówka czy rzecz materialna trafi tam gdzie powinna, czyli do Schroniska a każda akcja czy działanie będą ukierunkowane na poprawę bytowania schroniskowych zwierzaków. To również ogromne wsparcie dla moich pomysłów dotyczących rozwoju Schroniska, których ze względów finansowych lub formalnoprawnych nie jestem w stanie realizować.

 

My nie prowadzimy interwencji, nie rozwiązujemy miliona problemów, nie wydajemy pieniędzy na setki niespójnych działań. Obszar zainteresowań członków Stowarzyszenia jest dość wąski, opiera się bowiem jedynie na pomocy tzw. Orzeszkom. Tylko dzięki temu jesteśmy w stanie naprawdę dobrze pomagać, co przekłada się na poprawę losu orzechowskich zwierzaków. Dla tak małego Stowarzyszenia jak nasze, możliwość pozyskiwania 1% pozwoli nam jeszcze lepiej pomagać Schronisku w Orzechowcach poprzez większe wsparcie na rzecz poprawy warunków bytowania przebywających tam psów I kotów.

 

KRS: 0000644790

 

Wpisanie poprawnego KRS jest bardzo ważne. Błędny numer nie pomoże zwierzakom ze Schroniska w Orzechowcach, co najwyżej “nakarmi” Skarb Państwa. Należy pamiętać, że w formularzach PIT często są już wpisane gotowe numery KRS (szczególnie gdy korzystacie z internetowych programów czy form rozliczeń). Sprawdźcie dokładnie swoje PIT-y!

 

KRS: 0000644790

 

Do tej pory dzięki Waszej hojności mogliśmy zapewnić specjalistyczne badania i leczenie zwierzętom schorowanym, starszym i wymagającym szczególnej troski, zakupić m.in.: tabletki i środki na kompleksowe odrobaczanie, odkleszczanie i odpchlanie wszystkich przebywających w Schronisku psów i kotów, leki i suplementy dla schroniskowych psów, m.in. wspomagające chorujące pieski serce, wątrobę, nerki, trzustkę, leki dla psów dużych ras z problemami ze stawami i kręgosłupem, specjalistyczną karmę i lekarstwa dla padaczkowego psa, karmę dietetyczną dla psów otyłych, karmę specjalistyczną dla psów z wrażliwym układem pokarmowym i alergiami, kilkaset kilogramów karmy suchej i mokrej dla psów i kotów, w tym szczeniąt i kociąt, żwirek dla kotów, środki dezynfekcyjne do odkażania izolatki, kwarantanny, boksów, transportówek do przewozu zwierząt, wagę do ważenia małych zwierząt, klatki wiklinowe dla kotów, kastry i baseniki dla psów, materiały do remontów boksów, bud i wybiegów, itp. Pozyskaliśmy też granty pieniężne, które pozwoliły nam wykonać budy dla psów, domki, legowiska i drapaki do wyposażenia małej kociarni, zadaszenie boksów na betoniaku, wydzielenie 3 minisektorów dla psów dużych ras i wymagających więcej przestrzeni i ruchu. Udało się dokonać zakupu części wyposażenia powstającego schroniskowego ambulatorium dla zwierząt oraz przeprowadzić remont schroniskowej kuchni oraz zakup niezbędnego wyposażenia

 

KRS: 0000644790

 

 

Dziękujemy wszystkim ludziom o "kudłatych sercach" za wsparcie. Dzięki Wam nasza pomoc jest realna ponieważ zebrane środki wykorzystujemy jak najrozsądniej na najpilniejsze i nie cierpiące zwłoki potrzeby.

 

Bądźcie z nami nadal!

 

Można nas również wesprzeć poprzez wpłaty na konto Stowarzyszenia - tylko dzięki wspólnemu zaangażowaniu Stowarzyszenie "Kudłate serce" będzie mogło w pełni rozwinąć skrzydła i jeszcze skuteczniej pomagać orzechowskim bezdomniakom.

 

Stowarzyszenie „Kudłate serce”:

KRS: 0000644790

 

Nr konta: 82 1750 0012 0000 0000 3545 9887

Dane do wpłat zagranicznych/donations from other countries

BIC (SWIFT) RCBWPLPW

IBAN PL 82 1750 0012 0000 0000 3545 9887