One potrzebują Twojej miłości i wsparcia! Docenią każdy Twój dobry gest i będą Ci wdzięczne za każde uczucie jakim je obdarzysz!

Wirtualna adopcja


Jeżeli chciałbyś pomóc naszym podopiecznym, a nie masz możliwości przygarnięcia swojego ulubieńca – możesz zostać jego "wirtualnym opiekunem". Adoptując psa czy kota wirtualnie, wspomagasz finansowo jego utrzymanie. W zależności od zwierzęcia –  każdy ma inne potrzeby, jak np.: sterylizacja, kastracja, leczenie czy wyżywienie.
 
 
Cała procedura jest niezwykle prosta. Wysyłasz na nasz adres mailowy wiadomość, w treści wpisując swoje imię, nazwisko oraz imię pupila, któremu chcesz pomóc.
 
Dokonujesz przelewu na nasze konto - w tytule wpisując "Wirtualna adopcja oraz imię zwierzaka".
 
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach
37-712 Orzechowce 3
 
Getin Noble Bank
Nr konta : 19 1560 0013 2180 9456 5000 0001
 
Wpłaty zagraniczne (Donations from other countries):
 
Kod BIC (SWIFT) GBGCPLPK
IBAN: PL 19 1560 0013 2180 9456 5000 0001
 
 
Kwota, którą przelewasz, zależy od Ciebie –  nie mamy ustalonych ram pieniężnych. Jako wirtualny opiekun zobowiązujesz się wpłacać daną kwotę comiesięcznie (najlepiej zrobić stałe zlecenie przelewu), aby zrezygnować, po prostu przestajesz przelewać pieniądze.
 
W zamian za pomoc, będziesz otrzymywał od nas w miarę możliwości aktualne zdjęcia i informacje na temat swojego ulubieńca. Jeśli masz możliwość –  możesz także odwiedzić go w schronisku.